| anonim_4396 a întrebat:

Ati schimba ceva la felul vostru de a fi la scoala?

Răspuns Câştigător
| gandurisiopinii a răspuns:

Da, aș vrea să fiu mai sociabil.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Samariteanul a răspuns:

Nu noi suntem devina ca nu suntem atenti la anumite ore sau ca nu ne place o materie.Profesorii sunt problema! Daca ar fi draguti cu noi si ne-ar explica prieteneste chiar ar fi foarte frumoase orele si as invata de placere, dar cand te ameninta cu 2 inainte sa scrii o propozitie pe tabla...(desi tu ai invatat)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai spus-o cred, as vrea sa pot fi mai putin arogant in anumite situatii. laughing

| Mary012 a răspuns:

Nu,eu mereu sunt si voi fi eu!

| NikFlorian a răspuns:

Da, si deja am inceput sa incep sa ma schimb prin faptul ca sunt mai cum inte si nu mai injur.

| MaryaMiriam a răspuns:

Nu pe mine, ci pe alți/altele, dar până la urmă nu sunt eu cu astea.