| teoodorul a întrebat:

Au voie profesorii sa dea note mici pe caietele de vacanta pentru clasele 5-8 in 2022?

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Normal nu au voie să de a note. Profesorii spun că dau note pe caietele de vacanță doar că să sperie elevii, iar aceștia să facă câte ceva din ele.

Caietele de vacanță sunt opționale, nu obligatorii.

Însă sunt cazuri când profesorul spune elevilor că le da note pe acel caiet în loc de test. Însă nu peste tot e la fel...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Holiday a răspuns (pentru darrio2007):

Profesorii nu au voie sa dea note pe temele de vacanta. Sunt facultative.

| gabriel2004o a răspuns:

Nu,în mod normal nici sa le faci nu ești obligat
Dar firesc este sa le faci sa nu te duci bata la școală

| OxyAliA a răspuns:

Nu au voie.