| Geo14 a întrebat:

Avem nevoie de modele in viata? De ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Geo14 explică:

laughing)

Tema?!

No way.
O simpla intrebare.
Cine vrea raspunde cine nu PA.

| playstow a răspuns:

nu cred ca avem nevoie de modele in viata.trebuie sa fii tu insuti, daca ai personalitate.modelul inseamna copiere sau tendinta de a copia ceea ce de fapt iti impui sa faci nu ceea ce simti sa faci.viata ar deveni nula, fara obiectiv personal, ci doar un target si o nisa impusa.

| Chox a răspuns:

Really? Tema la romana aci? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ata-de-ce/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca avem nevoie de modele in viata si nu neaparat pentru a le copia... Ci pur si simplu de a avea o motivatie... Oricum, toti avem un model in viata, fara sa ne dam seama, doar ca nu il numim 'model ' happy.

| Harea_Lucian_1996 a răspuns:

Fiecare are neevoie de un model..si fiecare il are doar ca nu stie ca exista! rolling on the floor