| anonim_4396 a întrebat:

Avem un coleg mai nebun de felul lui. Maicasa e profesoara de engleza si preda la clasa noastra are voie?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa aiba voie sa ii predea copilului ei? Normal ca are voie.
Cunosc profesori care sunt dirigintii propriilor copii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu contează asta. Are voie să predea, stai liniștit laughing)

| Cristi94de a răspuns:

Ce sa aiba voie? Sa predea? laughing). Asa ceva... sa te bata d-zeo.

| Aur3lian a răspuns:

Normal ca are voie.

| Maria_Ciocan_1973 a răspuns:

Da evident ca are voie. Nu exista o regula care sa interzica sa-i predai propriului tau copil. Exista op regula sa nu il favorizezi (sa nu favorizezi pe nimeni de fapt).