| ladygaga_9941 a întrebat:

Azi apare repartizarea la licee ( asa a zis la radio)?

18 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Da...astazi are loc repartizarea computerizata, iar maine, sau chiar in noapte asta, se vor afisa rezultatele.

| Floreenofficial a răspuns:

Maine seara pe la 17-18!
www.admitere.edu.ro/2010/

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da.Azi apare.
http://www.adevarul.ro/locale/bucuresti/Bucuresti
_Repartizarea_computerizata_in_licee_incepe_astazi_0_290371163.html
Bafta!

| Petronela a răspuns:

Nuuuu pe 2-3 iulie e repartizarea

| Iva a răspuns:

Da, azi se face, dar rezultatele le vor afisa maine. Le vei gasi pe site-ul ministerului si pe www.admitereliceu.ro (unde cei admisi vor fi grupati si pe specializari, ca sa-ti poti cunoaste viitorii colegi si eventual sa iei legatura cu ei).

| crisS a răspuns:

Da asa am auzit si eu azi dupa ora 17:00 si probabil vor fi postate aici www.admitere.edu.ro

| Cherisheverything a răspuns:

Maine.

www.admitere.edu.ro
www.edu.ro

Succes! Unde vrei sa intri?

| ~p!$iii~ a răspuns:

Eu stiam ca pe 2 iuliethinking

| tyana a răspuns:

Azi 1 iulie ora 15. 30 are loc repartizarea computerizata.Multa bafta!

| traficanta a răspuns:

Da, pe 2 iulie se afiseaza in scoli.

| traficanta a răspuns:

Deci nu azi, maine.

| traficanta a răspuns:

Deci nu azi, maine.Eu asa stiam.

| marius577 a răspuns:

Pe 2 iulie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi dupa ora 15:30 apare pe net si maine apare in scoliwinking

| Carlaaa a răspuns:

Noi am fost anuntati ca pe 2. 07. 2010. Acum nu stiu ce sa zic...
Ne-ar fi sunat dirigintii sa ne zica probabil, nu?

| rainbowstrings a răspuns:

Mâine apare. așa a zis ministerul. tu nu ai primit cărticică denaia?

| justafreak a răspuns:

Din cate stiu eu, apare pe 2 iulie, adica maine.

| ioana_2766 a răspuns:

Sex este frumos mie imi place