| anonim_4396 a întrebat:

Se stie ora la care apare maine repartizarea pe licee?(de la Evaluare Nationala pentru clasa a 9 a)

7 răspunsuri:
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Nici eu n-am știut, acum 2 ani laughing Știu că verificam site-ul din 10 în 10 minute, ardeam de nerăbdare, dar n-aveam ce face laughing Așa cred că o să fie și anul ăsta pentru multi.

| anamaria82726 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Asta am facut toata noaptea laughing nu am dormit mai deloc. La tine la ce ora au aparut?

| AllyAlexandra20 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Pe la 1, la amiază. Și eu mă trezisem ca toanta de la 6 rolling on the floor

| anamaria82726 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Si eu m-am trezit noaptea sa le caut si intram de multe ori ziua si abia la ora 13 s-a anuntat ca rezultatele se pun la 16...stres aiurea ca am intrat unde am vrut

| AllyAlexandra20 a răspuns (pentru anamaria82726):

Mda... parcă e o plăcere pentru cei de la Minister să se joace cu emoțiile și răbdarea noastră laughing

| Cazacu_Denisa_2000 a răspuns:

Nu ai gasit e google. La mine mi-a zis ca ma anunta el(directorul) cand sa vin. Eu oricum am sa caut pe net unde m-am repartizat. Sper sa intrii unde vrei.

| anamaria82726 a răspuns (pentru Cazacu_Denisa_2000):

Am gasit ca vor aparea maine dar chiar sunt curioasa si voi intra din 5 in 5 minute pe sitelaughing)si am zis ca mai bine stiu ora(la rezultate s-a stiut ca vor aparea la 12)...se pare ca nu se stie. Oricum, mersi si eu sper