| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! dau FUNDA! Cand apare pe net repartizarea pe licee a elevilor ce au sustinut evaluare nationala?

Răspuns Câştigător
| pleasesmile a răspuns:

Repartizarea elevilor va aparea pe internet pe 14 iulie pe edu.ro

| CristinaSNC a răspuns (pentru pleasesmile):

Merci :*!

| pleasesmile a răspuns (pentru CristinaSNC):

Cu placere! Multa bafta verisoarei tale! happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru pleasesmile):

Multumesc mult de tot happy, in dreptul raspunsului tau nu mi-a aparut acea casetuta ca sa il pot declara castigator si sa iti dau funda, dar cand va aparea il voi declara castigator :*

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"14 iulie 2015 = Repartizarea computerizată în învăţământul liceal de stat a absolvenţilor clasei a VIII-a care nu împlinesc 18 ani până la data începerii cursurilor anului şcolar 2015 - 2016

15 iulie 2015 = Afişarea în unităţile de învăţământ gimnazial a listelor cu absolvenţii repartizaţi proveniţi din şcolile respective şi a listei cu locurile neocupate în unităţile de învăţământul liceal de stat din judeţ/municipiul Bucureşti

15 iulie 2015 = Afişarea de către fiecare unitate de învăţământul liceal a listei candidaţilor repartizaţi în acea unitate

16 iulie -24 iulie 2015 = Depunerea dosarelor de înscriere la şcolile la care candidaţii au fost repartizaţi " - SURSA = Anexa nr. 1 la ordinul MEN nr. 4432/ 29.08. 2014 de la linkul :
http://www.isjbraila.ro/......u_2015.pdf

Deci, în 14-15 iulie se pot găsi pe net repartizările la licee, se vor afişa la linkul oficial :
http://admitere.edu.ro/

Toate cele bune!

| CristinaSNC a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc :*!

| bursuc001 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inteleg ca treci a 9-a? happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu laughing eu am trecut a 12-a happy, verisoara mea trece a 9-a si sunt nerabdatoare sa vad unde a intrat happy

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Deci ai bacul anul care vinelaughing)) iti urez bafta happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Cu placere.