| HoryLeo a întrebat:

Bacalaureat sociologie. AJUTOR!

Am ales sociologia si acum ca m-am uitat mai cu atentie la subiecte, mi-am dat seama ca nu inteleg absolut nici o cerinta/intrebare. Ce ma fac?

2 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Mai mult noroc data viitoare.

| alecssandra a răspuns:

In acelasi **** sunt si eu..am ales psihologia ..am citi din manual cate ceva si cand am vazut subiectele sa leeeeeeeeeeeesin, nu alta, eu iti urez succes, cauta cateva variante si baremele de corectura si nah...succes..invatati cat sa stii despree ce e vb la fiecare capitol, eu iti urez din tot sufletul meu sa iei nota de trecere. Regret si eu alegerea facuta [psihologie], acum, toti is fericiti ca au scapat de greu iar eu is mai stresata ca oricand.succes si nu te pierde! Sa-mi dai un msj privat sa-mi spui ce ai facut. bafta multa!