| Andrei5000 a întrebat:

Bacul la engleza daca nu-l treci inseamna ca ai picat la bac?

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

La competente toata lumea trece. Eventual primesti calificativul INCEPATOR, care din cate imi amintesc e cel mai slab. Deci nu, nu pici bacul daca pici la engleza. Numai bine!

| Panteraa a răspuns:

Nu ai cum sa pici. Asta tine de competente. Eventual poti sa iei cel mai slab calificativ adica incepator (asta daca stii doar sa te prezinti in engleza) sau daca nici atat nu stii ti se trage o bara la acesta materie. De picat nu ai cum sa pici dupa cum am zis.