| Danabogda a întrebat:

daca la engleză bac am luat 4 calificative ce înseamnă? Ca am picat?

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu ai picat, măi. Probele astea nici măcar nu se pot pica. Cred că ai luat 5 calificative, nu 4 happy.
Acele calificative sunt pentru: înțelegerea textului audiat, înțelegerea textului citit, producerea de mesaje scrise, producerea de mesaje orale și interacțiunea orală. Succes la probele scrise!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu va înțeleg cum va duceți la probe și habar nu aveți ce căutați acolo. Ce calificative ai luat?

| Caldararu_Daniela_1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Afla ca nu m.am dus doar de frumusețe

| Caldararu_Daniela_1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am luat b2, b1 ceva de genu.
Eu nu inteleg ce te deranjează pe tine postarea mea.

| mentholinks a răspuns (pentru Caldararu_Daniela_1987):

E bine daca ai luat b1 b2.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Caldararu_Daniela_1987):

Pai măi fata, tu te duci la examen, dar nu știi de ce? Nici nu știu de ce mă mir că oricum mai mult de 3 sferturi habar n-au ce înseamnă toate probele alea. Parca ați veni de pe alta lume.

Răspuns utilizator avertizat