| Andreea_Suslean_ a întrebat:

Bai bietilor, mai am 17 ore pana la examenul care imi va decide viitorul si care ma va ghida in viata aceasta minunata plina de peripetii. Va rog frumos invatati-ma cum sa invat materia predata timp de 1 an in 17 ore. VA ROG! funda :3

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E greu daca nu ai facut asta in acel timp de un an. Dar cu putin efort, ai ceva sanse.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Băi bieților ce ai vrut sa spui cu asta? Bietii de ei amarîtii nenorocitii cam asa s-ar traduce expresia

Răspuns utilizator avertizat