| navarre a întrebat:

Biblia si crestinismul il descrie,,intr-un"fel pe Dumnezeu.
Aceasta sa fie,,imaginea"Divinitatii?
Cugetati,lasati deoparte dogmele,invataturile popesti, CUGETATI!
http://www.trilulilu.ro/video-cultura/aceasta-este-divin itatea

6 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Dupa fapta si rasplata...la ce te astepti cand faci un rau?!
Porunca de a-i bate pe madianiti fusese deja data lui Moise, iar el trebuia sa duca la indeplinire acest lucru; la sugestia lui Balaam, madianitii i-au dus pe izraeliti intr-un pacat grav, care a adus in schimb o urgie din partea lui Dumnezeu. Amu pricepusi?
Seara buna...

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns (pentru navarre):

Oamenii ce seamana secera...asta trebuie sa intelegi tu...cand te abati de la drumul cel bun, trebuie sa te astepti la multe evenimente neplacute.
Nu ''inghitim'' nimic, ideea e sa mestecam mai binewinking

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns (pentru navarre):

Atunci cand ii manjesti Numele, ajungi manjit.

Răspuns utilizator avertizat