| Xlove64 a întrebat:

Buah
Ce d* se int cu setie-ul asta
Cand dau pe ceva sau inchid ceva de pe acest site imi apar numai reclame cu ORIFLAME x(

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai astea-s afacerile! Site-ul castiga bani daca oamenii dau click pe reclame.

| yumeee a răspuns:

în loc să îţi iroseşti timpul făcând aici pe purceluşul agresiv, poţi pur şi simplu să închizi reclama şi să aştepţi calm ca noi ceilalţi să dispara campania.

| Foca a răspuns:

Da este o publicitate. Dai x de vreo 3 ori si nu-ti mai apare.
Succes.
Ciaowinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie ...nu ai ce sa le faci...le dai ''x'' sus la dreptaa patratului