| Editzelu a întrebat:

Bun TPU! De ce majoritatea vedetelor americane n-au par pe picioare, n-au par pe burta, pe piept, spate sau pe maini dar au ditamai "veverita" sub brat?
Care e treaba cu moda asta? Sunt doar curios!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Parul de la subraț funcționează ca o protecție, e o zona foarte sensibilă. Poate unii nu suporta sa fie prea expusă acea zona, iar in cazul bărbaților nu văd sa fie o așa mare problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Procesul de pi. zdificare

| Volsvagan70 a răspuns:

Mdea, daca e vorba de "barbati" inseamna ca sunt niste pasarici feminizate care ar trebui trimisi la cel mai dur antrenament militar, poate asa le vine barbatia la cap. Iar treaba cu parul la subrat, e cam inestetic la ambele sexe.

| anonyymuusss a răspuns:

Presupun ca e vorba de băieți aici. Fiindcă asta se încearcă: feminizarea bărbatului. Se considera ca și dezgustător parul, ceea ce acum 50-100 de ani, nu era așa.

| Ascension a răspuns:

Nu este nicio moda, poate nu suporta sa pastreze parul corporal pe ei sau poate o fac doar pentru camere.