| raullik007 a întrebat:

1)Sunt clasa a-VIII-a si curand voi sustine examenele de capacitate... daca de exemplu iau 8 la unul si 4 la celalalt ...intru in liceu?
2)Nota de la un examen se rotunjeste(ex:8.234 sau 8)?
3)Daca pic un examen intru in liceu?

5 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

Intri la liceu orikucum dar nota de la examen conteaza... daca iei 4 ajungi maturator dqak iei 9 ajungi contabil... succes.

Răspuns utilizator avertizat
| andrei50497 a răspuns:

La toate intrebarile raspunsul este nu.

| a răspuns:

Da intri la liceu.Nota nu se rotunjeste.Si da intri.

| jewelboy a răspuns:

Intri la liceu oricum, eu am fost prima promotie de capacitatea si dupa ce l-am luat nimeni nu m-a intrebat de
nota obtiunta, dupa care si la BAC la fel ...asa ca multa bafta!