| Anailyn a întrebat:

Acum cateva zile m-am interesat cum sta treaba cu caminele universitare din Timisoara si am ramas cu un gust amar, pot zice! Cum adica stundentii au bai la comun si fac dus fara nici o "perdea"? Toate caminele sunt asa sau doar o parte? Si poti gasi cu usurinta alte camine de liceu? Explicati-mi va rog!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista camine si camine.

mare majoritate au baile la comun, cu cabine de dus separate. Exista probabil si dusuri fara perdea.

Exista si camine de lux, stati 2 in camera baie proprie... da costa