| heelpme a întrebat:

Adeverinta din care rezulta ca actele in original sunt depuse la umf Craiova se poate elibera oricand? Nu am luat-o cand m-am inscris si nu stiu daca o mai pot lua maine pentru a ma inscrie si la alta facultate in caz ca nu sunt admisa. E urgent! multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Da, in limitele orare ale programului secretariatului facultatii la care ai depus documentele originale.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Adeverinţa respectivă se eliberează de către Comisia de înscrieri de la acea facultate, între orele în care are program ( aceleaşi cu orele între care se fac înscrieri )!

Toate cele bune!