| rOxii_9118 a întrebat:

Buna!:** Am 0 urgentsa.puppy dog eyes.va rog sa ma ajutati. deci.am un "proiect" la lb romana si am de facut. cam asta.: Realizati o scurta dezbatere in care sa discutati despre modelele voastrea, despre criteriile pe care le aveti cand va alegeti un model, despre voi ca model pentru altii, despre modelele pozitive si negative. [ Daca puteti sa ma ajutati.plss.x_x ] Fundooiii`.love struck

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Pe TPU.ro sut interzise intrebari prin intermediul carora anumiti utilizatori urmaresc sa isi rezolve temele pentru acasa .

| rOxii_9118 explică:

Daca nu ai vazut e un proiect.si nu sunt singura.winking da stiu regula asta.am rugat sa mi se dea o idee atat.:p