| airaad a întrebat:

Am 15 ani si cam de 3 sau 4 ani ma uit la anime-uri.Anul acesta am terminat cu examenele pentru liceu si m-am hotarat ca vacanta asta sa invat japoneza (stiu cateva cuvinte din anime-uri). Stiti cumva unde pot sa fac cursuri de japoneza in Sibiu sau in apropiere de Sibiu? sau stiti de unde as putea sa invat?(online sau ceva de genu) Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Imi dau seama ca intrebarea este veche, dar poate ca mai au si altii nevoie de ajutor. Se fac cursuri de japoneza si in Sibiu, mai precis la Info Center Group. http://sbinfo.ro/curs-limba-japoneza/

| mrscarter a răspuns:

Daca stii engleza destul de bine poti incerca niste cursuri online. In romana nu cred ca sunt prea multe