| Nimeni91 a întrebat:

Buna! Am auzit ca la subiectul 3 de la bacul la romana a fost scos numarul maxim de cuvinte, fiind prezentat doar limita minima de cuvinte(400). Asa este?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu-mi amitesc sa fi existat vreoadata un numar maxim de cuvinte. In schimb, limita minima a existat dintotdeauna.

| Nimeni91 explică (pentru LPCTSTR):

Multumesc foarte mult de raspunsul rapid! Am vazut in unele modele de teste din anii trecuti cerinte pentru eseuri de 600-900 de cuvinte, si de aici si nelamurirea mea, pentru ca m-am uitat pe testele de antenament si nu este precizat numarul maxim de cuvinte.
Multumesc din nou!