| Chanel22 a întrebat:

am auzit la cineva mai de mult ca ar exista in Dubai o universitate de management la care poti studia gratis cu conditia ca dupa ce termini facultatea sa rămâi să lucrezi pentru ei 5 ani. Aveti vreo idee despre ce universitate e vorba? Eu nu am reusit sa aflu pana acum.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| BigG a răspuns:

Degeaba cauti ca nu o sa gesesti.
Si in Romania este facultate la care poti studia gratis se numeste "LOCURI LA BUGET" si pentru studenti straini nu sunt locuri la buget pentru ca statul Roman nu ii banca.