| Giselle19 a întrebat:

Buna!
Am dat anul acesta evaluarea nationala si am media de admitere 7, 86. Credeti ca am sanse sa ajung la un liceu unde ultima medie de admitere de anul trecut era 7, 99?
VA ROG, ESTE URGENT! Multumescc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Indiferent ca ai sanse sau nu pune acest liceu si profilul pe care il vrei pe primul loc la optiuni, daca il vrei cel mai mult si poate ai noroc sa intri.
Dupa aceea poti sa pui mai multe optiuni cu media egala si mai mica decat media ta de admitere.

| rumi36 a răspuns:

Buna,da cred ca ai sanse, daca mai sunt locuri libere