| MeyCara a întrebat:

am dat prima proba pentru liceul de arte, proba de perceptie vizuala dar, nu stiu ce imi vor da sa desenez la proba de creativitate...Cei care sunteti la liceul acesta imi puteti da niste exemple?

2 răspunsuri:
| SWΔG a răspuns:

Mie mi-au dat sa desenez niste copii care merg cu rolele prin oras...L-am luat! Depinde din ce oras esti...pot fi teme diferite de la liceuri diferite chiar daca toate sunt vocationalesad

| madalina1001 a răspuns:

Buna! la proba de creativitate probabil vei avea de facut o compozitie cu personaje happy