| Pantir_Jhonny_1999 a întrebat:

Buna am luat la examen media totala de 5.41 si la liceul la care imi trebuie sa intru trebuie medie de 5.56 am o sansa sa intru la acest liceu

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa ai noroc, media de 5, 56 este de anul trecut si anul acesta nu se stie care o sa fie ultima medie de admitere, asa ca pune liceul si profilul dorit pe primul loc la optiuni, nu ai ce pierde.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Salut! Doar daca scad mediile anul asta, atunci ai o sansa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Posibil!

Mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune!

| anonimspecial a răspuns:

Pai calculeaza cu media din anii anteriori

| cristiFCSB123 a răspuns:

Fara suparare dar nu poti... pentru ca media ta din examene trebuie sa fie minim 5.56 pentru acest liceu

| Pantir_Jhonny_1999 explică:

Si nici daca dau niste banii?

| Pantir_Jhonny_1999 explică:

Am calculato