| Khizarix12 a întrebat:

Buna, am media de admitere 8.05 și am candidat pentru ASE management iar anul trecut media la cu taxa a fost 6.78, îmi poate spune cineva cum se face ca sunt pe lista de așteptare și exista posibilitatea sa nu intru?

7 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Te poti orienta in functie de locul pe care te afli pe lista de așteptare si ultima medie cu care s-a intrat. Dacă ești departe pe lista de așteptare, sunt putine sanse sa intri, pentru ca nu sunt foarte mulți care nu vor confirma locul

| Khizarix12 explică (pentru Denisa0954):

Unde văd asta

| Denisa0954 a răspuns (pentru Khizarix12):

Pe site ul facultății

| Khizarix12 explică (pentru Denisa0954):

Nu arată dar presupun ca dacă acolo se intra cu 6.80 și eu medie admitere 8.05 este imposibil sa nu intru

| Denisa0954 a răspuns (pentru Khizarix12):

Dacă ești pe lista de asteprare inseamna ca momentan nu ai intrat. Si in caz că se eliberează vreun loc, vor intra cei de pe lista de asteptare

| Khizarix12 explică (pentru Denisa0954):

Am înțeles ce înseamnă dar eu întrebam dacă se intra cu 6.80 pa cu taxa cum sa nu intru al cu taxa cu 8.05

| Denisa0954 a răspuns (pentru Khizarix12):

Dacă s-a intrat anul trecut, asta nu inseamna ca si anul asta sa fie la fel. Trebuia sa se afișeze de mult rezultatele asa ca poti cauta lista