| Efixx2 a întrebat:

Am o intrebare, cine stie un site unde pot traduce niste texte din romana in germana.PS: Sa nu fie greseli la traducere.

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Din pacate nu exista, ai nevoie sa vorbesti cu o persoana care cunoaste bine limba germana sa te ajute. Poate un profesor de la scoala.
Succes si o seara placuta! happy

2 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Intra pe google translate
Traduce cel mai bine!
SUCCES!love struck

| Trolliţă a răspuns (pentru Adina981):

Cel mai bine si cu multe greseli!
Daca vrei sa inveti o limba strina nu te baza pe translator. Pentru nestiutori draga EFIX, translatorul este WOW. Asculta-ma. S-ar putea sa gasesti greseli gramaticale in propozitia tradusa. Urmeaza sfatul lui MEIMEI.