| madutzik11 a întrebat:

Am o intrebare legata de admiterea la facultate. Anul trecut, in vara, am sustinut examenul de admitere la ase, am fost admisa la buget, dar nu m-am inmatriculat. Am stat un an fara sa urmez cursurile vreo unei facultati. Anul acesta vreau sa dau la medicina. Pot beneficia de finantare la buget toti anii, daca intru la medicina? are vreo legatura daca am dat admitere la ase, fara sa incep studiile? mersi anticipat happy

3 răspunsuri:
| aFrEy a răspuns:

Da poti beneficia de o mica finantare dar doar 3 ani te rog funda

| madutzik11 explică (pentru aFrEy):

Imi poti explica de unde astia 3 ani? stii sigur?

| aFrEy a răspuns (pentru madutzik11):

Pai n-ai cum toti anii sa beneficiezi de aceasta finantare maximul 3 de 3 ani