| Claras5 a întrebat:

Buna, am o întrebare pentru cei care știu sigur, anul trecut nu am luat bacul și vreau să îl dau anul asta la o singura materie (am luat anul trecut peste 5 la 2 materii) in sesiunea de toamna, se poate să îl dau încă la o singura materie că să iau bacul? Sau sa dau din nou la toate 3?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, in sesiunea urmatoare poti sustine examenul doar la materia la care nu ai obtinut cel putin 5.
In cererea de inscriere vei solicita expres sa-ti fie recunoscute notele de la celelalte 2 materii.

| Claras5 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc de răspuns ????

| Salontanul a răspuns (pentru Claras5):

Il intrebi sau ii multumesti? Daca-i multumesti trebuia sa pui semnul exclamarii.

| Claras5 explică (pentru Salontanul):

De fapt era un emoji dar văd că nu se arată