| Biiiancaaaaaa a întrebat:

Buna!
Am o intrebare happy
Rezultatele la Evaluarea Nationala se afiseaza maine si pe net?
Daca da. pe ce site si la ce ora?
P.S. eu sunt din Iasi si evaluarile de la scoala mea se vor corecta la C. Negrizzi X_x
Funda!

8 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Rezultatele se vor afisa si pe edu.ro insa nu stiu daca maine
si oricum chiar daca se afiseaza maine si pe site, acesta va fi foarte aglomerat si nu vom putea vedea

| IonutzWoW a răspuns:

Notele vor fi afisate pe edu.ro

| dodo1530 a răspuns:

Pe net se afiseaza pe edu.ro, dar cred ca pa 2 sau 3 iulie, rezultatele finale

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Notele se vor afisa si pe edu.ro,pana la ora 16:00 happy

| Akumaki a răspuns:

Notele de la Evaluarea nationala se vor afisa Sambata, 29. inunie. 2013, ora 16:00. Contestatiile se pot depune pana sambata intre orele 16:00-22:00. Sper ca te-am ajutat. Mai multe informatii gasesti aici http://adevarul.ro/......index.html