| IMG a întrebat:

am o intrebare. Stie cineva cam cat costa internatul liceului "Vasli Lupu" din Iasi? FUNDA...

Răspuns Câştigător
| PetrisorEfrem a răspuns:

Pretul este pe luna...sambata si duminica sunt incluse. funda?

3 răspunsuri:
| PetrisorEfrem a răspuns:

140 RON. Funda?

| IMG explică (pentru PetrisorEfrem):

Dar se poate plati si pe zile? de exemplu eu nu am sa stau la internat sambata si duminica,. sau nu conteaza asta e pretul pe o anumita perioada?

| IMG explică (pentru PetrisorEfrem):

Dar cantina, din cate am auzit e foarte scumpa. e adevarat ca pe langa pretul internatului se mai adauga 300-400lei si esti obligat sa o platesti?

| PetrisorEfrem a răspuns (pentru IMG):

Pretul este pe luna...sambata si duminica sunt incluse. funda?