| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Buna!Am observat ca mi s-au umflat ganglionii si uneori dar nu pentru mult timp mi se mai inroseste putin pielea fara sa ma manance!Am mers la doctorul liceului si mi-a spus ca nu am rubeola9e epidemie la liceu) si m-a controlat
roseata care nu persista mai mult de cateva minute pe zi mi-a aparut marti si tot atunci si umflarea ganglionilor
credeti ca am rubeola?si daca da eu nu am stat in casa.am mers la scoala si nu pot sa nu merg luni ce se poate intampla

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eu cred că ar trebui să postezi la categoria potrivită, şi anume *Sănătate*.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Consulta un medic.e un inceput de rubeola.mai intai iti apar ganglionii si pe urma "bubitele".(am avut si eu acum 1 luna si tot la fel mi s-a intamplat). Insanatosire Grabnicawinking