| costin900 a întrebat:

am reinstalat windows xp pe un laptop dar nu mai am cd-urile cu drivere pentru componente, am mai avut vista pe el inainte, as vrea sa va intreb daca pot sa il las asa sau trebuie neaparat sa pun drivere, adica acum merge,. ma gandesc ca are si windowsu ceva drivere cu care se instaleaza sau... mersi.

Răspuns Câştigător
| mihaibumbar a răspuns:

Nu are nimica nici asa dar o sa ai tu nevoie de ele.dar cel mai bie ar fi sa iti decarci un windows 7 si sa il instalezie mult mai bun. daca te intereseaza intra pe mess pe id:mihaibumbar95 si o sa iti dau link de descarcare(aici nu ma lasa sa til pun)si si iti dau eu si key pentru instalare.(doar daca primesc si eu fundita aia)Dlaughingrolling on the floorrolling on the floor

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Descarci DriverPack Solution 13 build for DVD
http://drp.su/download.htm
il pui pe dvd si iti va scana el pc si tu doar trebuie sa dai instal.

| RazzyFUnik a răspuns:

Logic ca trebuie sa ii instalezi driverele... cautale pe siteurile producatorului placii de baza video etc

| crynys a răspuns:

Are dar nu toate uita-te la device manager si vezi ce drivere iti mai trebuie

| costin900 explică:

Mersi pentru raspunsuri, folosesc laptopul doar pentru birotica, pachetul office si softuri de contabilitate si statistica, nu il folosesc pentru jocuri sau filme deci nu solicita foarte mult partea video sau sunet,... ma gandeam ca poate merge si asa cu ce se instaleaza windows-ul.