| iuliana0001 a întrebat:

Am rezolvat varianta de la Olimpici la mate( m tehnologic) si mi s-a parut uşurică. Credeti ca ceva de genu va pica la bac sau mai greu?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Da, sau chiar mai usor.
Sunt sanse foarte mari sa pice mai usor. Cand am dat eu bacu la mate, a fost floare la ureche. In 30 de minute terminasem, nu-mi venea sa cred ce subiecte usoare picasera.

| iuliana0001 explică (pentru Ineys):

Cam cand ai dat? Si tot m2?

| Sunshine123 a răspuns (pentru Ineys):

În ce an a fost bacul tău?

| Ineys a răspuns (pentru iuliana0001):

M1, am fost mate-info in 2016 daca nu ma insel... Nu mai stiu. Sunt anul' 2 la facultate, calculeaza tu. laughing

| Ineys a răspuns (pentru Sunshine123):

2016 parca.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E aceeasi dificultate.