| iuliana0001 a întrebat:

Am rezolvat varianta la mate de la olimpici (m tehnologic) si mi s-a parut usoara. Credeti ca si la bac va fi ceva de genu, sau mai usor?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca ti s-a parut usoara, si ai facut-o de 10, sigur treci la mate la BAC, asa ca stai linistita.

| drakudark a răspuns:

Și eu dau tot din m tehnologic, nu știu de ce ar da mai ușor, varianta de olimpici e o varianta normala de bac doar ca ei au concursuri în perioada normala a bacului și de aia dau înaintea noastră. Ai idee ce pica la romana ca acolo e problema rolling on the floor)?