| karla_3547 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Am nevoie sa fac un proiect despre o problema in educatie, cum ar fi, analfabetizarea sau combaterea abandonului scolar. AS dori sa stiu daca are cineva idee de vreau referat sau ceva carti din care as putea sa ma informez, in afara datelor gasite pe internet care sunt mai mult date statistice. mi-ar fi de mare ajutor. multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am ia interviuri elevilor dati in abandon intreaba dc nu au putut sa mearga la scoala cauze am facut si eu asa ceva