| andreyyya a întrebat:

Am urgent nevoie de ajutor! Trebuie sa fac un proiect scolar la romana despre niste opere literare, dar as vrea sa fac un slide show pe laptop cu imagini, de ce nu si audio. Problema este ca nu stiu cum sa procedez, daca m-ati putea ajuta cu vreun filmulet pe youtube cu ceea ce am eu nevoie sau niste sugestii v-as fi recunoacatoare! Mersi anticipat! happy

1 răspuns:
| fluturas10 a răspuns:

Adica un Power Point? sau ce? http://www.nicepps.ro/prezentare-pps-ppt-diapo-bg-2012_31-12600.html : nu stiu poate te ajuta!:D