| Chymgslkuiforf a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor.
Am o problema, suprapunerea pe ecran. Deci, am incercat toate metodele gasite pe internet, nu merge nimic, mi-am pierdut deja orice speranta. Vreau sa revin la setarile din fabrica,doar ca ma tem sa nu pierd semnalul,deoarece l-am cumparat de peste hotare si cand am revenit in tara am fost nevoita sa-l duc la un service pentru a mi-l debloca. Ajutati-ma va rog mult, cei care s-au confruntat cu aceasta problema si au rezolvat-o, chiar nu mai stiu ce sa fac sad sad

12 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Dezactiveaza aplicatiile care afiseaza elemente pe sisteme, gen messenger, darker, edge screen sau cornerfly.
cand iti apare eroarea nu iti da si un buton care sa te directioneze catre aplicatiile in cauza?

| Chymgslkuiforf explică (pentru LTAA):

Nu am aplicatiile date. Imi scrie doar : " S-a detectat suprapunerea pe ecran" si deja imi spune sa accesez setarile.

| LTAA a răspuns (pentru Chymgslkuiforf):

Ce telefon ai si ce sistem de operare?

| Chymgslkuiforf explică (pentru LTAA):

Samsung A3 2016

| LTAA a răspuns (pentru Chymgslkuiforf):

Setari > aplicatii > manager aplicati > mai multe > Aplicatii care pot aparea in partea superioara > debifezi tot ce apare acolo

| Chymgslkuiforf explică (pentru LTAA):

Am facut-o, si tot nu merge
de aceea m-am gandit sa revin la setarile din fabrica, pentru ca nu merge nimic.

| LTAA a răspuns (pentru Chymgslkuiforf):

Ciudat, atunci da un reset, daca ai debifat tot și nu merge.
Aplicația care îți cere permisiunea merge in modul peisaj? Atunci rotește telefonul când îți cere permisiunea și vezi dacă merge așa

| Chymgslkuiforf explică (pentru LTAA):

Nu merge, nu stiu ce sa-i mai fac sad

| LTAA a răspuns (pentru Chymgslkuiforf):

Reset

| BigLike a răspuns:

Salut incearca hard reset depinde de modelul telefonului tau intra pe Youtube si scrii modelul telefonului tau urmat de ''hard reset'' sigur vei gasi tutoriale iar in ce priveste decodarea daca a fost facuta la un gsm service atunci nu va pati nimic succes printeso seara faina!winking

| Vanessa14 a răspuns:

Dezactiveaza "chat heads" de la messeenger

| Chymgslkuiforf explică (pentru Vanessa14):

Nu am aplicatia data.