| Alexxa10 a întrebat:

am si eu nevoie de ceva ideibatting eyelashes! eu si ink 4 colege, avem de facut un proiect legat de Traditiile de Craciun...Proiectul l-am facut, dar vrem sa il prezentam intr-un mod specil. Unii colegi s-au imbracat costume traidtionale, altii si-au pus caciulite de mos in cap. Aveti vreo idee ce putem face? Va rog!hee hee

Răspuns Câştigător
| AndreeaLz a răspuns:

Am avut si eu la scoala ceva asemanatori si am imitat o familie care petrece Craciunul impreuna. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

Imbracati'va in craciunite, in rosu si alb...thinking

| allleeeee a răspuns:

Puteti sa confectionati o stea cu care se colinda.
Sa cantati colinde.