| shorty93 a întrebat:

Hei TPU :*

am nevoie de idei urgent! happy maine la romana am de facut un proiect despre ZAMBET si trebuie sa iesim in fata clasei si sa-l prezentam. Ce sa fac sa fie cat mai frumos? de ex : doua colege au facut un proiect despre paparazzi si si-au tras la imprimanta doua aparate foto si si le-au legat la gat ca si cum ar fotografia, si aveau si atitudine cand prezentau.

Cea mai buna idee, FUNDA! love struck

Răspuns Câştigător
| Anonima_2658 a răspuns:

Eu am o idee asemanatoare cu a emilicai[nu, am zis bine sper]
faci reclama la pasta de dinti si la periuta si ai {periuta periati periati pentru un zambet de invidiat}-pff.acum am venit de la dentist de vreo` ora laughing

si va agitati -si aratati persoane din clasa cu zamet frumos si apreciati si il luati in fata si dansati si il faceti sa rada-si sa faceti o periuta gigantica din carton sau ceva.laughing
si sa puneti pasta de dinti dintr`o pasta mica mica laughingrolling on the floor

ok-cred oricum ca e cam tarziu da oh go on

si daca esti singura fara partener/a nu`i bai oh go on[fara emotiiiii!]

1 răspuns:
| emilica95 a răspuns:

Incearca sa faci un fel de reclama la pasta de dinti smug
un slogan de genul: "periati periati periati" rolling on the floor
eventual propune si un premiu pentru cel mai frumos zambet (gen sa apara acea persoana pe coperta unei reviste populare)
asta e doar o parere de-a mea, dar cred ca va functiona.
sper ca te.am ajutat >big grin