| youdontevenknow a întrebat:

am si eu nevoie de o idee, FUNDA + VOT!
Trebuie sa fac o compunere cu inceputul 'Zilele trecute am intalnit-o pe Susan. Era aceeasi fata din liceu, dar totusi exista ceva legat de ea ce mi-a atras atentia.'.
Chiar sunt in pana de idei, va rog ajutati-ma. Ce ar putea fi acel ceva? mersi mult.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Zambetul! Susan ajunse-se o femeie in toata firea, asezata la casa ei, cu un sot minunat si doua fetite frumoase ca doua printzese.winking

| noktambul a răspuns:

Avea legata cu o sfoara de picior o cutie de conserve goala si in brate ducea un carton cu "Just Married" laughing

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai nu stiu gandeste-te singurica scuze pentr-u mesaj dar ar trebui sa te gandesti unpicut

| Mihaela a răspuns:

Hm, poti sa spui ca era la fel, doar ca era mai gratioasa, si etc, mai alba la ten. Cred ca te-ai prins la ce ma refer. Ca era vampir.
Sper ca te-am ajutat. Ceau.