| LauraIlincaBuresanu a întrebat:

Am 14 ani si as dori sa stiu cam ce meserie mi ar placea sa am la maturitate. Mi-ar placea o meserie cu multe hartii(acte) care trebuie semnate, stampilate, organizate in dosare/portofolii ceva. Ce meserie consta in lucrurile pe care le am spus mai sus? Asta m-ar ajuta si in selectarea liceului pentru a 9 a. Multumesc! Dau fundita

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ASE, facultatea de stiinte economice. Cam asta faci acolo laughing +calcule pe tabele pe calcultor si asa mai departe.
Sa semnezi toata ziua la acte nu exista, mai variezi, insa in meseria asta te ocupi si de asa ceva.

| LauraIlincaBuresanu explică (pentru Adry05):

Nu are vreo legatura cu legile?