| vali a întrebat:

Buna am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta va rog din suflet sa o faceti in vara dau bacu" si vreau sa stiu la ce materii se da eu sunt la profilul resurse umane si sociale

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Materialele pentru bac sunt comunicate conducerii liceelor. Directiunea, prin diriginte, este obligat sa vi le comunice!
De asemenea, programa se poate afla si de pe site-ul ministerului: http://www.edu.ro/index.php/articles/c133.
Doar trebuie un pic de... interes si preocupare!