| RobbyE a întrebat:

Pot participa la cursurile din cadrul unei universitati fara sa fiu inscris? Motivul este unul simplu : nu am promovat examenul de bacalaureat(sunt pe langa matematica si din cauza sistemului prost, un sistem care nu te indruma spre ce esti tu mai bun, am ajuns la matematica-informatica). Nu vrea diplome, cartoane si alte chestii, vreau doar cunostinte. Participarea mea vreau sa fie una de spectator la cursuri, laboratoare si seminarii. Sunt constient ca acest lucru tine mult si de conducerea universitatii si profesori.

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Vorbesti cu decanul respectivei facultati, dar nu vei primi nimic ca urmare a participarii (diploma de licenta).