| RobbyE a întrebat:

Poti participa la anumite cursuri din cadrul unei universitati fara sa fi inscris? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlexSM86 a răspuns:

Yo chiar ti-as sugera asta...ca nu cumva sa te inscrii si p urma sa-ti dai seama ca ti-ai pierdut timpu degeaba. Te interesezi de un orar al unei grupe (anul I pentru inceput), te duci la cursul respectiv si inainte sa inceapa du-te la profesor si roaga-l sa te lasa sa asisti la curs pentru ca vrei sa te inscrii la anul la facultatea respectiva! Nu ar avea de ce sa nu te lase decat daca e un dobitoc si sa nu te mire da mai dai si de d-astia, dar sa nu te sperie, probabil au avut o copilarie nefericita tongue

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o sa poti, la predarea cursurilor, de regula, nu se face prezenta si nu se baga in seama cine este prezent. Numai bine!

| Dmonik a răspuns:

Da, poti audia cursuri si fara sa fii student al acelei facultati. Chiar si fara sa fii student.

| Epurean a răspuns:

Poti sa te duci, nu-ti zice nimeni nimic, de obicei la cursuri nici nu se face prezenta pentru ca is foarte multi studentiw

Răspuns utilizator avertizat