| Criistyanna a întrebat:

am si eu o intrebare referitoare la Facultatea de Sociologie din Bucuresti. Am nevoie de raspunsurile studentilor daca se poate. Ma intereseaza filiera de Resurse Umane si Asistenta Sociala. Cum este Facultatea? Se face Matematica? Cat este taxa de inscriere? Daca nu reusesc sa intru la buget, cat trebuie sa dau la taxa? Multumesc, dau funda! :*

2 răspunsuri:
| Andrei277 a răspuns:

Din cate stiam taxa la sociologie este intre 25-30 milioane, stiu sigur ca nu se face matematica, dar s-ar putea sa faci economie sau micro/macro economie, ceva de genu,

| Criistyanna explică (pentru Andrei277):

Aha, am inteles. Multumesc!