| Spinoasa a întrebat:

am si eu o mica intrebare vreau sa plec la prietenul meu in luna septembrie, faza nasoala e ca trebuie sa rezolv cu cazarea la camin pentru ca doar ce am intrat sunt primul an, si vreau sa va intreb daca atunci cand ma duc sa completez fisa pentru cazare mai trebuie sa mai ma duc o data intr-un interval scurt de timp sau direct atunci cand incep facultatea si sun la facultate sau la camin sa aflu daca am fost cazata sau nu? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca depinde de politica facultatii; la fi-miu fisa de cazare s-a completat in ziua cazarii.E foarte important sa mergi in data stabilita la cazare, chiar la prima ora pentru ca locurile in camera se ocupa in ordinea sosirii-primul venit, primul servit.Astfel iti vei putea alege cel mai bun pat si dulapul amplasat cel mai convenabil.Numai bine.happy

| Spinoasa explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc din suflet! de exemplu la medicina deja s-au facut fisele de inscriere!

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Spinoasa):

Cu mult drag.happy