| Miiihaaa1234 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt clasa a 8-a si nu stiu pe ce profil sa dau... sad. Paii. Nu imi place geometria, fizica si chimia. Nu ma descurc asa bine la ele..La restul nu am probleme.Mi-ar placea profil de bio-chimie dar am auzit ca se face multa fizica si chimie.sad iar pe filologie..nu vreau sa fiu profesor.laughing. Ma puteti ajuta? Un sfat ceva. chiar nu stiu pe ce profil sa dau. sad

Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| Veritas a răspuns:

Păi dacă la științele naturii și filologie nu îți convine mai rămân liceele tehnologice și Științele sociale.Vezi ce materii se fac la Științe sociale și cam ce ai putea deveni...Mai e ceva.E greu acest profil.Interesează-te și vezi dacă ți se potrivește. Succes.

1 răspuns:
| Idc12345 a răspuns:

Pai...te poti duce la stiinte sociale, economic thinking