| Deea16Deutsa a întrebat:

Am si eu o rugaminte la cei care stiu sa vorbeasca tiganeste. Ajutati`ma si p mine sa in vat ca ma invart numai printre tigani si nu stiu prea multe. Si as vrea sa invat si eu. Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Madu2027 a răspuns:

Roaga pe cineva sa te invete sau stai mai mult timp printre ei si ai sa prinzi incet >big grin

7 răspunsuri:
| claudiucop a răspuns:

Ia ti un tigan peste si te invata el.te scoate si la produs

| Deea16Deutsa explică (pentru claudiucop):

Mersi dar prefer sa numai stiu decat sa aleg varianta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce tu trebuie sa inveti acea limba, ei sunt obligati sa stie romana deoarece stau in Romania, cauta-ti de treaba si lasa-i sa stea acolo unde-s ca cred ca nu o sa-ti manince somnul. happy

| SanctiunE a răspuns:

De ce vrei sa inveti limba de ****?

| Deea16Deutsa explică (pentru SanctiunE):

Pt k stau in mijlocul lor si mai tot timpul vorbesc lb lor si vreau si eu s`o inteleg

| MihaDiva a răspuns:

Da'i add la vijay_vagabontu_u si te invat eu cat de cat :* ciumidaptu

| daffykent a răspuns (pentru MihaDiva):

Bună ziua. E un post vechi, dar eu sunt interesată să învăț tiganeste. Va rog sa răspundeți, e destul de important, pentru mine. Multumesc