| geode a întrebat:

Buna! Am susținut pe data de 20 examenul de bacalaureat si este posibil ca pe partea sigilata sa fi scris cu un pix, restul lucrarii fiind scrisa cu stiloul. Se poate considera semn si imi poate fi lucrarea anulata in baza asta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ceea ce ai scris in partea sigilata oricum nu se vede decat atunci cand se deschide. Acolo poti face teoretic si stelute, inimioare laughing Ce vrei tu. Ca dupa ce se deschide nu mai e niciun secret cine era cel care a redactat lucrarea. Asa ca relax.