| Roxana19928 a întrebat:

Astazi am dat proba de bacalaureat la romana si am cand scriam pe ciorna, era putin peste foaia de examen pe prima pagina cu tabelul si am scris din greseala foarte, foarte putin gen o dunga langa tabel si ma gandeam daca se poate considera semn sau sa imi anuleze lucrarea... voi credeti ca e posibil sa mi-o anuleze? Daca o lucrare este anulata cum se procedeaza, se da bacul in toamna iar? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Da, dai bacul in toamna, dar hai sa fim seriosi. Ce semn!? Lucrarile se corecteaza in alt judet, nu stie nimeni unde, eu nu cred ca iti vor anula lucrarea pentru atat. Fa contestatie daca ti-o anuleaza.

| Roxana19928 explică (pentru aXy99):

Am crezut ca il pot considera semn. dar poate se trece cu vederea, nici supraveghetoarele nu l-au observat, sper sa nu il ia in considerare

| aXy99 a răspuns (pentru Roxana19928):

Sansele sunt foarte mici. Daca iti anuleaza lucrarea, fa contestatie. La contestatie cu siguranta va ajunge la un alt profesor, unul pe care nu il cunosti (desi nici pe acesta sunt sigur ca nu il cunosti, dar dupa logica lor...) si iti va valida lucrarea.

| Roxana19928 explică (pentru aXy99):

Asa am sa fac daca se anuleaza, multumesc mult penteu ajutor, stau in stres constant laughing)

| Roxana19928 explică (pentru Roxana19928):

Pentru*

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu îți vor anula lucrarea doar din atâta.